Aicinām uz „Kārumu fabrikas” SIA jaunās gardumu kolekcijas prezentāciju

relize2

Ikvienam saldumu un mākslas mīlim būs iespēja apvienot šīs abas baudas, apmeklējot „Kārumu fabrikas” jauno cepumu prezentāciju 16. janvārī „Pop-up mākslas galerijā” plkst. 18:00, t/c Galleria Riga 6. stāvā.

 

 

Prezentācija risināsies galerijas telpās, jo tās atmosfēra lieliski sasaucas ar „Kārumu fabrikas” mērķi sasaistīt ciešāk saldumu un mākslas pasauli, jo tās abas rada prieku un patīkamas emocijas. Starp apgleznotajiem audekliem būs iespējams labāk iepazīt pašu zīmolu, kā arī nogaršot dažādos „Kārumu fabrikas” gardumus.

 

Šo prezentāciju iedvesmoja „Kārumu fabrikas” ciešā sadarbība ar mākslinieci Alisi Mediņu, kuras gleznu fragmenti iekļauti cepumu iepakojumu dizainā, tā katram produktam radot īpašu noskaņu. Sadarbība aizsākusies jau pagājušā gada vasarā, lai ar jauniem un interesantiem iepakojumiem uzņēmums varētu piedalīties vienā no pasaulē lielākajām pārtikas izstādēm ANUGA.

 

„Uzņēmuma devīze ir „Cepam svētkus!”, jo ikviens mirklis, ko veltām, lai iepriecinātu sevi vai citus, ir kā svētki. To vēl vairāk palīdz īstenot talantīgās mākslinieces Alises Mediņas darbu burvības apvienojums ar „Kārumu fabrikas” meistaru radīto garšu krāsainību,” pauž „Kārumu fabrikas” vadītājs Vilnis Rēpelis.

 

„Senā patiesība, kas saka: ”ne no maizes vien mēs dzīvojam..”, šķiet jauki sasaucas ar ideju, katrai cepumu kastītei pievienot pastkarti ar gleznu motīviem, kas cilvēkus var iepriecināt un patīkami pārsteigt. Biju priecīga par „Kārumu Fabrikas” piedāvājumu sadarboties un domāju, ka Latvijas mākslas popularizēšana šādā  mākslinieciska dizaina izskatā radīs pozitīvas emocijas tiem, kas atvērs cepumu kārbu, gan tiem, kuru gleznu reprodukcijas nonāks daudzu, jo daudzu cilvēku rokās,” par šo projektu saka gleznotāja Alise Mediņa.

 

„Kārumu fabrika” ir jauns zīmols, kas ir attīstījies no pieredzes bagātas konditorejas Vidzemes sirdī. Uzņēmuma piedāvāto cepumu klāstā ir gan klasiski cepumi, gan oriģinālas saldumu receptes, kas patīkami pārsteigs ikvienu saldumu pazinēju.

 

Būsiet mīļi gaidīti t/c Galleria Riga, Dzirnavu iela 67,  6.stāvā (bijušajās „Zili brīnumi” telpās).
Ieeja bez maksas
Kontakti: Rita Rēpele (projektu vadītāja): 28709809