Atskats uz GULFOOD2015

logo gulfood2015„Kārumu fabrika” bija lieliska iespēja piedalīties GULFOOD2015, kas risinājās Dubaijā no 8. līdz 12. februārim.

 

 

 

Izstādes laikā varējām atkal pārliecināties, ka mūsu produktu iepakojumu dizaini ļoti patīk plašam cilvēku lokam. Tas apliecina, ka šie produkti un mūsu koncepts ir konkurētspējīgs arī ārzemju tirgos.


Apmeklētāji izteica arī atzinību par „Kārumu fabrika” produktu kvalitāti un unikālajām garšas īpašībām.


Pēc izstādes varam secināt, ka pasaules tirgū ir ļoti strauji augošs pieprasījums pēc dabīgiem produktiem. Varam lepoties, ka šādu produktu ražošana ir viena no mūsu uzņēmuma pamatnostādnēm un šobrīd jau ar tieši šāda veida produktiem esam veiksmīgi startējuši tirgū. Pastiprināta interese tika izrādīta arī par produktiem bez cukura un bez glutēna. Šos aspektus mēs noteikti ņemsim vērā, attīstot jaunus produktus bez glutēna, kā arī aizstājot cukuru ar stēviju.


Piedaloties GULFOOD2015, mums arī bija iespēja tuvāk iepazīt AAE, Dubaiju, vietējos cilvēkus un kultūru. Esam patiešām pozitīvi pārsteigti par šo valsti un sirsnīgajiem cilvēkiem. Tas, ko šie cilvēki ir sasnieguši un izdarījuši, uzceļot modernāko pilsētu pasaulē, ir patiesas cieņas un apbrīnas vērts.


Mēs ceram uz pozitīvu sadarbību un iespēju attīstīt mūsu saldumu tirdzniecību šajā pasaules daļā.

 

 

photo 1 photo 2 photo 3photo 4

 

eraf

Projekta līgums Nr.L-ĀTA-15-2647 no 16.03.2015